-->

Žmogiškieji ištekliai

Mūsų 90 žmonių personalas sudaro svarbiausią įmonės dalį. Bendrovėje skatinamas savarankiškumas, laisvumas ir atsakomybė. Daug dėmesio skiriama darbuotojų mokymams ir kvalifikacijos kėlimui. Išklausę  kiekvieno čia dirbančio žmogaus lūkesčius ir poreikius, stengiamės sudaryti kuo geresnes sąlygas ir atmosferą, nes tikime, kad tik gerai besijaučiantis darbuotojas gali pagaminti gerą ir kokybišką maistą.

Nuo įmonės įkūrimo darbuotojų skaičius padidėjo 6 kartus, o gamybos apimtys išaugo net 10 kartų.

Kultūra

Kvalifikacija, atsakomybė, efektyvumas, kūrybiškumas ir laisvė – šių veiksnių sinergija mums padeda užtikrinti aukštą darbo kultūrą ir pozityvią atmosferą. Mūsų įmonėje puoselėjama atsakomybė, tarpusavio pagarba ir inovatyvumas. Šios vertybės padėjo pasiekti ir sukurti visą eilę inovatyvių ir isškirtinių gaminių. Vieni pirmųjų Baltijos šalyse pradėjome gaminti  ekologiškus koldūnus ir virtinius, Lietuvos gyventojams pasiūlėme išskirtinius produktus LITE®, kurie pagaminti iš isškirtinių grūdinių kultūrų.

Orientuoti į vartotojus

Gaminame tik tai, kas atitinka vis kintančius vartotojų lūkesčius ir poreikius. Esame kūrybiški, inovatyvūs, lankstūs ir atsidavę darbui. Nuolat ieškome būdų, kaip užkariauti naujas rinkas.

Tai padeda užtikrinti nuolatinė gamybos ir verslo plėtra, inovacijų jėga. Profesinė patirtis, greita reakcija į kintančius vartotojų bei klientų poreikius, operatyvus užsakymų išpildymas bei sklandi logistika padeda išlaikyti puikius santykius su klientais ir partneriais.