-->

Kokybė, pasiekimai

Kokybės valdymo sistemos  Aukščiausios kokybės užtikrinimas yra vienas svarbiausių gamybos tikslų. Maisto saugos ir kokybės valdymas, gamybinių procesų atsekamumas bei darbas tik su sertifikuotomis ir laboratoriškai patikrintomis žaliavomis, kurios yra nepaliestos genetinės inžinerijos, prisideda ne tik prie aukštos produkto kokybės bet ir puoselėja ekologišką bei saugią mūsų aplinką. Nuo 2003m. yra įdiegta rizikos veiksnių analizės svarbių valdymo taškų (RVASVT) sistema, kuri užtikrina gaminio saugumą, sumažina žalingų veiksnių įtaką produktui. Visuose produkto gamybos etapuose yra vykdoma griežta kokybės kontrolė. Nuo 2004m. įdiegta kokybės valdymo sistema – LST EN ISO 9001:2001, o įmonė yra įtraukta į sąrašą įmonių, turinčių teisę eksportuoti savo gaminamą produkciją į visas Europos Sąjungos šalis. Įmonei buvo suteikta teisė savo produkciją ženklinti Europos Sąjungos šalyse pripažįstamu sveikumo ženklu LT 19-30 EB. Įmonėje nuolat atnaujinami ir modernizuojami  įrengimai, užtikrinantys saugesnį, produktyvesnį ir patogesnį darbą. Gamybos procesai organizuojami taip, kad visi ištekliai būtų naudojami efektyviai ir atsakingai. Apdovanojimai Liutukas-ir-Ko-apdovanojimai

     • 2008 m. bulvių lazdelės su sūriu buvo apdovanotos metų gaminio aukso medaliu.
     • 2011 m.  ekologiški koldūnai su jautiena buvo apdovanoti metų gaminio aukso medaliu.
     •  2011 m. GREENSHOW tarptautinėje ekologiškų produktų parodoje – ekologiški koldūnai su jautiena buvo pripažinti ekologiškiausiais ir apdovanoti stiklinio obuolio statulėlė.
     • 2011 m. UAB „Liūtukas“ ir Ko buvo pripažinta viena stipriausių įmonių Lietuvoje, kuri padeda kurti geresnę Lietuvos ekonominę ateitį.
     • 2011 m. sertifikuoti trys UAB „Liūtukas“ ir Ko ekologiški gaminiai. 2014 m. eko sertifikatas atnaujintas.
     • 2015 m. UAB „Liūtukas” ir Ko gavo BRC ir IFS sertifikatus.