-->

Apie mus

UAB “Liūtukas“ ir Ko yra šaldytų kulinarinių pusgaminių gamybos pradininkė ir lyderė Lietuvoje. Ji įkurta 1993m. ir per trumpą laiką tapo viena moderniausių ir didžiausių įmonių Lietuvoje.

Įmonės sėkmės paslaptis – siekis gaminti ir vartotojams pateikti tik natūralius, greitai paruošiamus, aukščiausios kokybės, išskirtinius produktus.

Gamindami produktus remiamės socialiai atsakinga gamybos filosofija – tik sveikai besimaitinantis žmogus yra sveikas žmogus. Laikydamiesi šios nuostatos vystome savo verslą ir siekiame, kad mūsų vartotojai mėgautųsi tik aukščiausios kokybės gaminiais. Maisto žaliavos yra kruopščiai ir atsakingai atrenkamos: bulvės, miltai, pienas, mėsa ir kiti produktai yra atrenkami pagal griežčiausius kokybės kriterijus. Tai lemia skanių, sveikų ir ekologiškų maisto produktų, kuriuose nėra jokių konservantų, maisto dažiklių, skonio stipriklių ar kitų nenatūralių maisto medžiagų, gamybą. Koldūnų, virtinių, blynų ar bulvių patiekalų skonis ir maistinė vertė yra išsaugojama taikant modernias greito užšaldymo technologijas.

Direktorė Valdemara Rita Kazlauskienė

Įmonė yra vertinama už inovatyvumą, lankstumą, aukštą gaminių kokybę, gebėjimą efektyviai bei operatyviai įvykdyti klientų užsakymus.