Patarimai

Gerai žinomus tradicinius lietuviškus patiekalus, kurių didžioji dalis sudaro „Liūtukas“ ir Ko asortimentą, galima paruošti greitai ir paprastai. Reikia tik trupučio fantazijos juos pateikiant. Ar kada nors ragavote virtinių su kokoso pienu, kario pasta ar baltojo vyno padažu? O blynelių su varške, aplietų moliūgų marmeladu? Visa tai labai paprasta pasigaminti. Tam tereikia nusipirkti greitai paruošiamų šaldytų „Liūtukas“ ir Ko gaminių ir kartu su gera nuotaika ir žiupsneliu meilės panirti į fantazijos pasaulį…

Norite išvirti skaniausius virtinius ar koldūnus?

Geriausia virti neaukštame ir plačiame puode, kad produktai nesuliptų.
Nepripilkite į puodą daug vandens – geriausiai du trečdalius – skysčio turi būti 2–3 cm virš produkto, vandenį sūdykite tik tuomet, kai jis užvirs, t.y. prieš pat dėdami koldūnus ar virtinius. skaityti toliau…

Kaip išsikepti traškiausius blynelius?

Blynelius reikia kepti didelėje ir plačioje keptuvėje, kad jie nesiliestų ir tinkamai pašiltų. Kepti tik įkaitintuose riebaluose, apie 6–10min., kol jie įgaus šviesiai rudą atspalvį. Jei nenorite, kad blyneliai prisigertų riebalų, rekomenduojame jų nevartyti, iškepus sudėti ant vienkartinių servetėlių ir nusausinti. Vėliau sudėti į lėkštes ir pagardinti padažu.

Kaip išsivirti gardžiausius cepelinus ir bulvių kukulaičius?

Kaip išsivirti gardžiausius cepelinus?
Tarkuotų bulvių cepelinus, tokius kaip “Kaimiški” ar ”Naminiai” rekomenduojame virti didelės talpos, giliame puode.  Užvirus 4 ltr. vandens, maišant supilkite šaltame vandenyje ištirpintą krakmolą ir druską (tai padės cepelinams „neišsileisti“). Kai sūdytas vanduo su krakmolu užverda, sudėkite šaldytus cepelinus (dėkite po vieną) ir pakartotinai užvirus cepelinus mentele, ar kiaurasamčiu atsargiai pakelkite nuo puodo dugno. Jiems iškilus į paviršių, virkite dar 25-35min. skaityti toliau…