Žalgirio
koldūnai su mėsos įdaru

zalgirio-koldunai

Sudedamosios dalys: tešla 50 % (aukščiausios rūšies kvietiniai miltai, geriamasis vanduo, bulvių dribsniai, rapsų aliejus, valgomoji druska, kviečių glitimas); mėsos įdaras 50% (kiauliena 78%, kepti svogūnai, vanduo, druska, prieskoniai.

Paruošimo būdai:

  1. virimas puode – šaldytus koldūnus dėkite į verdantį pasūdytą vandenį. Iškilus į paviršių, sumažinkite ugnį ir virkite dar 3–4 min.
  2. kepimas gruzdintuvėje – aliejų įkaitinti iki 150°C – 160°C, šaldytus koldūnus supilkite į gruzdinimui skirtą krepšelį. Neperpildykite krepšelio. Krepšelį užpildykite tik iki pusės. Neužpildykite krepšelio virš aliejaus lygio. Kai koldūnai iškils į paviršių ir pradės virti riebaluose, kepkite 4-5 min. Po to įkaitinkite aliejų iki 1800C temperatūros ir kepkite dar 2-3 min, kol koldūnai įgaus gelsvą atspalvį. Gruzdinant mažesnius kiekius (mažiau nei pusė gruzdintuvės krepšelio), sutrumpinkite gruzdinimo laiką.
  3. kepimas keptuvėje – kepkite tik įkaitintuose riebaluose (apie 8–10 min.), kol gaminiai įgaus gelsvą atspalvį, apkepant iš abiejų pusių. Norint, kad jie neprisigertų riebalų, rekomenduojama nevartyti jų daug kartų, o iškepus dar papildomai įdėti į lėkštutę ir nusausinti. Tik po to dėti į lėkštę bei gardinti padažu.    
Logistinė informacija
Pakuotės svoris
Dėžėje
Paletėje
Galiojimas
Laikymo sąlygos
Barkodas
© 2023 UAB "Liūtukas" ir Ko. Visos teisės saugomos
Created in TANDEM